KK Stav Concrete s.r.o. na facebooku!

Pryskyřičné podlahy a povrchy

Pryskyřičné úpravy podlahových konstrukcí nacházejí své uplatnění v provozech, kde kvůli zvýšeným nárokům na chemické a fyzikální vlastnosti (úkapy olejů, pohonných hmot, odolnost vůči přípravkům pro průmyslové čištění a desinfekci, kyselinám a zásadám až do vysokých koncentraci) samotná betonová deska již nepostačuje. K dalším požadovaným vlastnostem mohou být přiřazeny bezprašnost, nenasákavost, hodnota smykového tření – protiskluznost, antibakteriální schopnosti (polyuretany-PU), pružnost, ale i vysoká tvrdost a vodivost (antistatické).

Rovněž se používají při opravách a sanacích opotřebených a poškozených finálních nášlapných vrstev zejména průmyslových podlah ve výrobních a skladovacích provozech všech typů, od tiskárenské výroby, přes textilní až po chemickou výrobu, ale také v prodejnách, nemocnicích, školách a úřadech.

Pro každý konkrétní požadavek se volí odpovídající specifikace podlahových systémů – na bázi epoxidu, MMA – metylmetakrylátových pryskyřic či polyuretanu. Podlahové systémy, ale i jednotlivé pryskyřice pro konkrétní aplikace mohou být rovněž na směsné bázi, např. MMA – PU (rychlost zrání a pružnost), čímž se jejich vlastnosti pro konkrétní použití vylepšují. Modifikované pryskyřice, které nabízíme, jsou produkty nejvyspělejších světových výrobců syntetických hmot pro stavebnictví.

Mohlo by Vás také zajímat:

Декоративные полы

Декоративные полы находят свое широкое применение не только в отделке общественных помещений, но и в отделке промышленных предприятий из эстетических соображений (в основном в коридорах и на лестницах).

более

Míchání písků pro dekorativní podlahy

Prohlédněte si vzorník dekorativních podlah. Můžete si také online namíchat vlastní odstín podlahy.

более

Напольные конструкции на основе эпоксидной смолы

Напольные конструкции на основе эпоксидной смолы значительно повышают качественные параметры полов, особенно это касается механических, физических и химических свойств.

более

Напольные покрытия на основе ММА

Напольные покрытия на основе метилметакриловых смол в основном применяются при реставрации старых и поврежденных поверхностей.

более

Антистатические полы

Наливные антистатические полы пользуются большой популярностью благодаря своим свойствам, в частности слабой электропроводимости.

более

Polyuretanové podlahy

Polyuretanové podlahové systémy vynikají především díky svým vlastnostem, jako je vysoká chemická odolnost, jsou antibakteriální a působí i esteticky. Jedná se velkou škálu různých systémů na bázi polyuretanových pryskyřic

более

Vzorník RAL

Prohlédněte si stupnici barev RAL.

более

Vzorník RAL - místnost

Prohlédněte si, jak může Vaše podlaha vypadat přímo v místnosti pomocí naší aplikace se stupnicí barev RAL.

более

связаться с нами

адрес компании
Bořivojova 878 / 35, 130 00 Praha 3

филиал Моравы
Galašova 156, 753 01 Hranice


KK Stav s.r.o. на Facebook