KK Stav Concrete s.r.o. na facebooku!

Polyuretanové podlahy

Polyuretanové podlahové systémy vynikají především svojí vysokou chemickou odolností, jsou antibakteriální a působí esteticky.

Jedná se o velkou škálu různých systémů na bázi polyuretanových pryskyřic, které rozlišujeme podle způsobu použití a jejich jedinečných vlastností.

Vynikající pružnosti se využívá pro schopnost překlenutí malých mikrotrhlin v betonových konstrukcích. S tím souvisí i použití jako vodotěsné membrány pro podzemní parkovací stání bytových domů a nákupních center.

Vysoká odolnost proti řadě chemikálií, koncentrovaným kyselinám až do 92 % a zásadám řadí tyto materiály na nejvyšší úroveň pro konkrétní účel použití. Dále odolávají rozpouštědlům, ropným produktům a jiným nebezpečným látkám, s nimiž se setkáváme při průmyslové výrobě skladování.

Systémy s polyuretanem se aplikují na nejrůznější nové, ale také původní podklady, dále na silně znečištěné plochy (zaolejované prostory), na nové, strojně hlazené betonové podlahy, vyzrálé betony, zvětralé a jinak poškozené betonové plochy, staré nátěry, keramickou a teracovou dlažbu, asfaltobetony a další.

Polyuretanové stěrky se používají v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví, v textilní výrobě, v podzemních garážích a v poslední době i v občanské výstavbě (díky svým estetickým vlastnostem).

Pro každý z daných typů provozů a podle požadovaných fyzikálních, chemických a estetických vlastností se volí různé druhy a skladby podlahových systémů – polyuretanové nátěry, polyuretanové membrány (hydroizolační), stěrky o tloušťce 2–4,5 mm, polyuretanové speciální stěrky o tloušťce 6–12 mm a specifické, jako jsou sportovní povrchy (plněné pryžovým granulátem) nebo vysoce tepelně odolné polyuretanové stěrky.

KK Stav Concrete s.r.o. - Informace o průmyslových podlahách, betonových podlahách, litých podlahách

Kontaktní telefon: +420 731 520 145 / +420 736 622 435
Napište nám: info(a)kkstav.cz


Realizace průmyslových podlah,
strojně hlazených betonů,monolitů, epoxidových stěrek,
litých a dekorativních podlah

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti:
Bořivojova 878 / 35, 130 00 Praha 3

Pobočka morava:
Galašova 156, 753 01 Hranice


KK Stav s.r.o. na facebooku

Odkazy