KK Stav Concrete s.r.o. na facebooku!

Polyuretanové podlahy

Polyuretanové podlahové systémy vynikají především svojí vysokou chemickou odolností, jsou antibakteriální a působí esteticky.

Jedná se o velkou škálu různých systémů na bázi polyuretanových pryskyřic, které rozlišujeme podle způsobu použití a jejich jedinečných vlastností.

Vynikající pružnosti se využívá pro schopnost překlenutí malých mikrotrhlin v betonových konstrukcích. S tím souvisí i použití jako vodotěsné membrány pro podzemní parkovací stání bytových domů a nákupních center.

Vysoká odolnost proti řadě chemikálií, koncentrovaným kyselinám až do 92 % a zásadám řadí tyto materiály na nejvyšší úroveň pro konkrétní účel použití. Dále odolávají rozpouštědlům, ropným produktům a jiným nebezpečným látkám, s nimiž se setkáváme při průmyslové výrobě skladování.

Systémy s polyuretanem se aplikují na nejrůznější nové, ale také původní podklady, dále na silně znečištěné plochy (zaolejované prostory), na nové, strojně hlazené betonové podlahy, vyzrálé betony, zvětralé a jinak poškozené betonové plochy, staré nátěry, keramickou a teracovou dlažbu, asfaltobetony a další.

Polyuretanové stěrky se používají v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, v elektrotechnickém odvětví, v textilní výrobě, v podzemních garážích a v poslední době i v občanské výstavbě (díky svým estetickým vlastnostem).

Pro každý z daných typů provozů a podle požadovaných fyzikálních, chemických a estetických vlastností se volí různé druhy a skladby podlahových systémů – polyuretanové nátěry, polyuretanové membrány (hydroizolační), stěrky o tloušťce 2–4,5 mm, polyuretanové speciální stěrky o tloušťce 6–12 mm a specifické, jako jsou sportovní povrchy (plněné pryžovým granulátem) nebo vysoce tepelně odolné polyuretanové stěrky.

Naše služby

Betonové podlahy

Betonové podlahy

Prohlédněte si nabídku betonových podlah, strojně hlazených beto...

KK Stav Concrete s.r.o. - Informace o průmyslových podlahách, betonových podlahách, litých podlahách

Kontaktní telefon: +420 731 520 145 / +420 736 622 435
Napište nám: info(a)kkstav.cz


Realizace průmyslových podlah,
strojně hlazených betonů,monolitů, epoxidových stěrek,
litých a dekorativních podlah

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti:
Bořivojova 878 / 35, 130 00 Praha 3

Pobočka morava:
Galašova 156, 753 01 Hranice


KK Stav s.r.o. na facebooku

Odkazy