KK Stav Concrete s.r.o. na facebooku!

Pryskyřičné podlahy a povrchy

Pryskyřičné úpravy podlahových konstrukcí nacházejí své uplatnění v provozech, kde kvůli zvýšeným nárokům na chemické a fyzikální vlastnosti (úkapy olejů, pohonných hmot, odolnost vůči přípravkům pro průmyslové čištění a desinfekci, kyselinám a zásadám až do vysokých koncentraci) samotná betonová deska již nepostačuje. K dalším požadovaným vlastnostem mohou být přiřazeny bezprašnost, nenasákavost, hodnota smykového tření – protiskluznost, antibakteriální schopnosti (polyuretany-PU), pružnost, ale i vysoká tvrdost a vodivost (antistatické).

Rovněž se používají při opravách a sanacích opotřebených a poškozených finálních nášlapných vrstev zejména průmyslových podlah ve výrobních a skladovacích provozech všech typů, od tiskárenské výroby, přes textilní až po chemickou výrobu, ale také v prodejnách, nemocnicích, školách a úřadech.

Pro každý konkrétní požadavek se volí odpovídající specifikace podlahových systémů – na bázi epoxidu, MMA – metylmetakrylátových pryskyřic či polyuretanu. Podlahové systémy, ale i jednotlivé pryskyřice pro konkrétní aplikace mohou být rovněž na směsné bázi, např. MMA – PU (rychlost zrání a pružnost), čímž se jejich vlastnosti pro konkrétní použití vylepšují. Modifikované pryskyřice, které nabízíme, jsou produkty nejvyspělejších světových výrobců syntetických hmot pro stavebnictví.

Mohlo by Vás také zajímat:

Dekorativní podlahy

Systém dekorativních podlah nachází své široké uplatnění v občanské a bytové výstavbě, ale také v průmyslových provozech s estetickými požadavky, či při sanačních pracek na schodišťových stupních a chodbách.

Více naleznete zde

Míchání písků pro dekorativní podlahy

Prohlédněte si vzorník dekorativních podlah. Můžete si také online namíchat vlastní odstín podlahy.

Více naleznete zde

Epoxidové podlahy

Jedním z hlavních použití těchto podlahových systému jsou výrobní haly, potravinářský průmysl, chemické provozy, výstavní plochy, garážová stání, supermarkety a další.

Více naleznete zde

MMA podlahy

Podlahové systémy s MMA pryskyřic nacházejí své uplatnění převážně v sanaci starých a poškozených podkladních vrstev.

Více naleznete zde

Antistatické podlahy

Antistatické podlahy se řadí mezi specifické podlahové systémy, které vynikají mírnou elektrickou vodivostí a jsou zejména vhodné tam, kde je nutné zabránit vzniku elektrostatického výboje, který by mohl způsobit potíže při výrobě a skladování.

Více naleznete zde

Polyuretanové podlahy

Polyuretanové podlahové systémy vynikají především díky svým vlastnostem, jako je vysoká chemická odolnost, jsou antibakteriální a působí i esteticky. Jedná se velkou škálu různých systémů na bázi polyuretanových pryskyřic

Více naleznete zde

Vzorník RAL

Prohlédněte si stupnici barev RAL.

Více naleznete zde

Vzorník RAL - místnost

Prohlédněte si, jak může Vaše podlaha vypadat přímo v místnosti pomocí naší aplikace se stupnicí barev RAL.

Více naleznete zde

Naše služby

Betonové podlahy

Betonové podlahy

Prohlédněte si nabídku betonových podlah, strojně hlazených beto...

KK Stav Concrete s.r.o. - Informace o průmyslových podlahách, betonových podlahách, litých podlahách

Kontaktní telefon: +420 731 520 145 / +420 736 622 435
Napište nám: info(a)kkstav.cz


Realizace průmyslových podlah,
strojně hlazených betonů,monolitů, epoxidových stěrek,
litých a dekorativních podlah

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti:
Bořivojova 878 / 35, 130 00 Praha 3

Pobočka morava:
Galašova 156, 753 01 Hranice


KK Stav s.r.o. na facebooku

Odkazy