KK Stav Concrete s.r.o. na facebooku!

Nabídka služeb

Prohlédněte si nabídku služeb společnost KK Stav Concrete s.r.o. Nabízíme realizaci průmyslových podlah, betonových podlah, pryskyřičných povrchů, anhydritových potěrů, cementových stěrek. Dále se zabýváme renovací a sanací poškozených podlah a schodišť

Můžete od nás očekávat profesionální a rychle provedené práce za použití těch nejkvalitnějších a o ověřených materiálů. Naším hlavní cílem je spokojený zákazník a budeme se snažit nabídnout ty nejlepší služby.

Betonové podlahy

Prohlédněte si nabídku betonových podlah, strojně hlazených betonových desek, podkladních a lehčených betonů, pancéřových podlah se vsypem.

Více naleznete zde

Pryskyřičné podlahy a povrchy

Pryskyřičné úpravy podlahových konstrukcí nacházejí své uplatnění v provozech, kde samotná betonová deska už nepostačuje, vlivem požadavků na ni kladenou v podobě různých chemických a fyzikálních vlastností.

Více naleznete zde

Anhydritové potěry

Samonivelační anhydritové potěry nacházejí čím dál častěji své uplatnění převážně v bytové výstavbě, vzhledem ke svým výborným specifickým vlastnostem...

Více naleznete zde

Cementové stěrky

Samonivelační cementové stěrky jsou nejčastěji aplikovány jako finální nebo vyrovnávací vrstvy vyzrálých betonových podlah. Jsou vytvořeny smícháním vody, průmyslově vyráběné suché práškové směsi na bázi cementu, plniv a specifických příměsí dle různých požadavků.

Více naleznete zde

Renovace a sanace schodišť

Celkové renovace jsou doporučovány pro své vysoké užitné parametry a dlouhou životnost. Velmi vhodné jsou pro nepravidelné plochy, jako jsou točitá schodiště, tvarované mezaniny a chodby (odpadají prořezy a prostřihy běžné u jiných podlahových krytin).

Více naleznete zde

Renovace a sanace poškozených podlah

Pro opravy jak lokální, tak celoplošné renovace je základně důležitá příprava podkladu. Tady volíme nejvhodnější způsoby pro každou z nich. U hlubokých sanací se neobejdeme bez vyřezání a vybourání poškození, u menších volíme broušení, tryskání ocelovou drtí, či vodním paprskem.

Více naleznete zde

speciální zakládání pod stroje - betonové patky

V rámci realizace podlah u nových výrobních hal, nebo rekonstrukci původních hal na nové výrobní prostory s nutností umístění obráběcích, výrobních a jiných zařízení o vysoké hmotnosti a vlivech na okolí, či zamezení vlivu okolí na tyto zařízení je nutné vyrobit samostatný základ.

Více naleznete zde

Lajnování a dopravní značení

Existuje řada prováděcích postupů na dopravní a bezpečnostní značení, je zde ovšem nutné zohlednit k jakému účelu má dané značení sloužit. Jedná se o použití barev na bázi akrylátových, epoxidových, MMA barvy a pomocí pásek.

Více naleznete zde

Příprava podkladu

Správná příprava podkladu je nedílnou součástí správného fungování podlahového systému (jak u cementových stěrek, pryskyřičných a dekorativních podlah …) K přípravě stávajícího podkladu se volí následné technologické kroky.

Více naleznete zde

Strojní čištění podlah

Strojové čištění podlah v průmyslových objektech zahrnuje zametení nebo vysátí hrubých nečistot a její následné strojové čištění dle typů podlahových povlaků( betonové podlahy, pryskyřičné stěrky, syntetické teraso a další…)

Více naleznete zde

Naše služby

Cementové stěrky

Cementové stěrky

Samonivelační cementové stěrky jsou nejčastěji aplikovány jako ...

KK Stav Concrete s.r.o. - Informace o průmyslových podlahách, betonových podlahách, litých podlahách

Kontaktní telefon: +420 731 520 145 / +420 736 622 435
Napište nám: info(a)kkstav.cz


Realizace průmyslových podlah,
strojně hlazených betonů,monolitů, epoxidových stěrek,
litých a dekorativních podlah

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti:
Bořivojova 878 / 35, 130 00 Praha 3

Pobočka morava:
Galašova 156, 753 01 Hranice


KK Stav s.r.o. na facebooku

Odkazy